Ruch Narodowy

Dla Koleżanek ( i Kolegom) ku przestrodze. Dla tych, które wybierają się do kraj…

Dla Koleżanek ( i Kolegom) ku przestrodze. Dla tych, które wybierają się do krajów muzułmańskich szukać "prawdziwej miłości". Bardzo interesujący dokument. "http://www.youtube.com/watch?v=WiVnYkPlV_Q
Egipt Egypt Sex w Egipcie HBO Darling.I Lowe.Ju.2011.DVBRiP.XViD.PL-TRODAT.aviwww.youtube.comPolacy w Egipcie bez komentarza ....

Narodowe miasto wschodu – Sanok wzorem dla narodu!


Dnia 26.05.2013 działacze Obozu Narodowo-Radykalnego z Sanoka i TG Sokół ze Strachociny wsparli akcję promującą patriotyzm konsumencki "Swój do Swego po Swoje" w ramach, której udało się rozdać ok. 700 ulotek przedstawiających korzyści płynące ze wspierania lokalnych młynarzy. Akcja odbyła się na terenie gminy Bukowsko.

Ruch Narodowy Sekcja Kobiet 2013-05-31 19:43:27


Pikieta antyaborcyjna

Ruch Narodowy Sekcja Kobiet 2013-05-31 19:21:15


Pikieta antyaborcyjna

Dziś o 18.00 dyskusja o Ruchu Narodowym w Łodzi. Będą Maciej Migus i Krzysztof Bosak. Zapraszamy! http://rdir.pl/1vkjfg

Dziś o 18.00 dyskusja o Ruchu Narodowym w Łodzi. Będą Maciej Migus i Krzysztof Bosak. Zapraszamy! [t.co](s)

Moje życie w Twoich rękach!

Moje życie w Twoich rękach!
Moje życie w Twoich rękach!

Dzieci nie mają problemu z przedstawieniem rodziny, tradycyjnej rodziny, o które…

Dzieci nie mają problemu z przedstawieniem rodziny, tradycyjnej rodziny, o której bezpieczeństwo musimy walczyć.

Che Guevara patronem sali wykładowej


Komunistyczny rewolucjonista Ernesto Guevara ps. „Che” został jakiś czas temu patronem jednej z sal wykładowych w krakowskim Instytucie Kształcenia Iberoamerykańskiego „El Abanico”.
Sale są tam poświęcone znanym postaciom pochodzącym z Ameryki Pd. Obok „Che” Guevary wyróżnieni w ten sposób zostali m.in. Gabriel Marquez i Frida Kahlo.
W tworzeniu galerii postaci uczestniczyli ludzie wykształceni, z dyplomami historii i filologii hiszpańskiej. Ich celem miało być pokazanie osób związanych z regionem, które odcisnęły piętno na kulturze latynoamerykańskiej i są powszechnie znane.
Stowarzyszenie KoLiber wzywa do bojkotu instytutu. Postulat usunięcia „Che” z sali został jednak odrzucony.
Źródło: radiownet.pl
HK

Odmówił drukowania gejowskiego pisma, czeka go sprawa w sądzie

28-letni Nick Williamson z miasta Portadown w Irlandii Północnej odmówił druku pisma „MyGayZine” zawierającego homoseksualną pornografię. Środowiska pederastów wytoczą mu proces

Irlandczyk stwierdził, że treści zawarte w piśmie pederastów kłócą się z moralnością i jego wiarą, więc nie może ich wydrukować.
Środowiska dewiantów są oburzone i zapowiedziały skierowanie sprawy do sądu, a sprawę bada irlandzka Komisja ds. Równości.
Warto przypomnieć, że w 2000 roku Kanadyjczyk Scott Brockie zaskarżył decyzję Komisji Praw człowieka w Ontario, która stwierdziła, że „nie miał on prawa odrzucić reklamy zawierającej treści homoseksualne.” Sąd orzekł, że Brockie miał prawo odmówić druku treści, które są niezgodne z jego przekonaniami religijnymi.
Niżej publikujemy wywiad z Nickiem Williamsonem.

Za: kuruc.info

Norweska karykatura wyśmiewa obrzezanie, żydzi protestują

Norweska gazeta Dagbladet opublikowała rysunek, który w sposób karykaturalny wyśmiewa brutalne praktyki religijne muzułmanów i żydów. Efraim Zuroff z Centrum Wisenthala uważa, że gazeta kpi z najpiękniejszych tradycji religii żydowskiej.

W jednym z najbardziej poczytnych dzienników norweskich opublikowano rysunek, na którym mężczyzna wbija trójząb w czoło dziecka(jest to najprawdopodobniej wyśmianie muzułmańskiego święta Muharrama, w którym muzułmaninie zbiorowo się samookaleczają), trzymając w ręku książkę(która może być zarówno Torą jak i Koranem), natomiast kobieta stojąca obok odcina mu palce. Na rysunku znajdują się również dwaj interweniujący policjanci. Kobieta mówi do nich: „Ależ jakie okrucieństwa, to jest tradycja naszej religii!”, na co jeden z policjantów odpowiada: „Religia? Aha, to wszystko w porządku.”, natomiast drugi z policjantów przeprasza za wtargniecie.
Rabin Abraham Cooper, jeden z liderów Centrum Szymona Wiesenthala, oświadczył, że karykatura to poważne antysemickie podżeganie do nienawiści, a bawić może jedynie samego Hitlera lub Himmlera. Sam rysownik, Tomas Drefvelin, potępia antysemityzm i twierdzi, że chciał tylko wyśmiać religijne dziwactwa, a nie nawoływać do nienawiści.
Za:kuruc.info