Ruch Narodowy

Fundacja domaga się odwołania Pani Minister

Jak wynika z diagnozy przedstawionej przez Fundację Mamy i Taty Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania
Agnieszka Kozłowska – Rajewicz chce, by już od wieku przedszkolnego dzieci były poddawane homopropagandzie. Miałoby to polegać m.in. na akceptacji dla różnych, dewiacyjnych form oraz prawa do aborcji.
Krajowy Program Działań na Rzecz Równego Traktowania na lata 2013-2015 zakład m.in. obowiązkową edukację seksualną oraz tzw. edukacje równościową. Przedstawiciele Fundacji uważają, że jest to forma zakwestionowania prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami.
W związku z zaistniałą sytuacją Fundacja Mamy i Taty zorganizowała akcję protestacyjną, która ma się przysłużyć odwołaniu Pani Minister. Pod apelem podpisało się już ponad 12 tys. internautów.
„Oznacza to w praktyce, jak pokazują doświadczenia niemieckie m.in.: wspieranie masturbacji od wczesnego dzieciństwa, przygotowanie do inicjacji seksualnej w dowolnie wczesnym wieku,  uczenie już w pierwszych klasach szkoły podstawowej zakładania prezerwatywy na plastikowego penisa i przedstawianie pigułki antykoncepcyjnej jako produktu kosmetycznego, a także wczesne wprowadzanie w różne techniki seksualne jak seks oralny i analny oraz oswajanie dzieci z pornografią w tym także homoseksualną.” – piszą w swoim liście zaniepokojeni rodzice.
Cały apel dostępny na stronie Fundacji: http://www.mamaitata.org.pl/
Źródło: pch24.pl
Wiśnia