Ruch Narodowy

Jedną Drogą Nacjonalizm! Uderz, uderz w kapitalizm!

Marsz Niepodległości 2014, „Armia Patriotów” już za nami. Dziękujemy wszystkim państwu którzy byli obecni, dziękujemy za pokazanie Polsce że jest jeszcze miejsce dla młodego pokolenia któremu zależy.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, wszystkim autorytetom które nas poparły, dziękujemy niezależnym mediom które nasz Marsz transmitowały takim, jaki był naprawdę.

Dziękujemy za wasze poparcie dla naszej idei, dziękujemy, bo widzimy że w Polsce możliwa jest zmiana, podobnie jak u naszych braci Węgrów. Podobnie jak tam, tak i w Polsce widzimy zmiany na lepsze, widzimy że ludzie popierają ideę narodową i nacjonalistyczną. Z tak ogromnym poparciem mamy szansę wszystko zmienić. Mamy szansę znieść liberalizm i demokrację na rzecz systemu sprawiedliwego dla Polaków! Tylko dzięki Wam i Waszemu poparciu będzie to możliwe.

Jednocześnie widzimy jak bardzo reżimowa władza i podległa jej telewizja („czwarta władza”) się nas boi, jak bardzo się boi o swoje ciepłe posady i pensje. Nieprzerwane prowokacje i szykany już tydzień przed marszem miały swoją kulminację na Moście Poniatowskiego oraz w okolicy Ronda Waszyngtona, gdy przebrane policyjne bojówki prowokowały zamieszki. Niestety, po części im się to udało – część z kibiców ma słabe nerwy i dała się poderwać do tej zupełnie niepotrzebnej bijatyki, przez którą ucierpiały osoby postronne, Straż Marszu oraz sama Warszawa. Stanowczo odcinamy się od wszystkich tych, którzy nie potrafili trzymać nerwów na wodzy i dali się sprowokować – nie chcemy was. Nie potrzebujemy was. Nie damy wygrać policjnym manipulacjom, oni się nas boją – i mają rację!

Mimo ich rozpaczliwych działań Marsz idzie dalej i przejdzie również za rok, tym razem pod hasłem „Jedną Drogą Nacjonalizm! Uderz, uderz w kapitalizm!„. Hasło to ma przede wszystkim zobrazować tragiczną sytuację Polaków którzy są obecnie niewolnikami innych nacji Europy. Większość miejsc pracy stanowią zagraniczne korporacje które nawet nie płacą u nas podatków. Zamiast godziwych płac, Polacy dostają same ochłapy i głodowe pensje. Tylko my możemy to zmienić – przede wszystkim miejsca pracy powinny być w Polskich rękach, przez znacjonalizowanie kluczowych sektorów gospodarki zapewnimy naszym ludziom przyszłość i stabilność gospodarczą. Mówimy stanowcze NIE zakuwania nas w kajdany europejskich przepisów które czynią z nas pucybutów Europy przez dławienie wszelkiego rozwoju. Mówimy stanowcze NIE emigracji zarobkowej z Polski.

Powstrzymać wirus liberalizmu


Już w 2013 roku nasi członkowie brali udział w manifestacjach Autonomicznych Nacjonalistów pod hasłami „Razem przeciw systemowi”, „Na pohybel Trzeciej eRPe”, „Wolni, socjalni, narodowi”, „Sport, zdrowie, nacjonalizm”. Dzisiaj to my poniesiemy dalej te hasła, mając poparcie tak ogromnej ilości ludzi.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!