Ruch Narodowy

Kibice z wizytą u… homoseksualtistów

W sobotę na imprezę urodzinową stowarzyszenia „Tęczówka” z Katowic, zrzeszającego środowiska „LGBT”, zawitali narodowcy oraz kibice katowickiej „GieKSy”.
Jak relacjonują mrożące krew w żyłach wydarzenia śląskie media, tuż po godzinie 17 do „Archibaru” przy ul. Dyrekcyjnej weszło około 60 osób reprezentujących ONR oraz środowisko kibiców GKS-u i zajęło wszystkie miejsca siedzące w lokalu.
Grupa piętnastu „mężczyzn” – chociaż z nimi to nigdy nie wiadomo, bo czasy takie, że coraz trudniej poznać, czy facet w makijażu to na pewno facet – obchodziła pierwsze urodziny „Roczek Tęczówki”. Jak to bywa na tego kalibru imprezie, wszyscy goście poczuli się zobowiązani do ubrania najbardziej odświętnych, pedalskich sweterków, jakie mieli w szafie i w liczbie lekko przekraczającej tuzin zebrali się w katowickim Archibarze – można przeczytać na stronie www.onrslask.pl.
Podczas trwania doniosłej uroczystości przedstawiciele środowisk homoseksualnych prezentowali dokonania stowarzyszenia „Tęczówka”, a animuszu dodawała im zgromadzona w lokalu publiczność, skandująca narodowe i patriotyczne hasła.
Niestety organizatorzy dość opacznie zinterpretowali intencje gości. Wezwana została policja, która po przybyciu na miejsce rozpoczęła pacyfikację „reakcjonistów” poprzez… spisywanie danych najgłośniej krzyczących kibiców i ONR-owców. Pomimo „odwetu” stróżów prawa narodowcy i fani GKS-u pozostali na swoich miejscach aż do czasu zakończenia imprezy.
– Jest nam przykro, bo ci ludzie zepsuli nam urodziny, wezwaliśmy policję, bo nigdy nie wiadomo, co im przyjdzie do głowy, na szczęście nikomu nic się nie stało – opowiadał Gazecie Wyborczej zapłakany Tomasz Kołodziejczyk z „Tęczówki”.
Ku zdziwieniu organizatorów po zakończeniu prezentacji publiczność spokojnie opuściła lokal. Dość zaskakujące, zważywszy na fakt, że kibice i narodowcy przybyli do „Archibaru” w celu dokonania mordu rytualnego, co było widać w ich ociekających nietolerancją aparycjach.

Oburzonym sympatykom środowisk „LGBT”, którzy z pewnością trafili na tę stronę przez zupełny przypadek, polecamy zapoznanie się z definicją kategorii estetycznej nazywanej ironią.
www.kibice.net