Ruch Narodowy

Komuniści z SLD znów na ulicach


Warszawski pochód z okazji Święta Pracy, organizowany przez OPZZ i SLD, rodem wyciągnięty z epoki PRL-u. Polska lewica po raz kolejny pokazuje nam, iż nie ma zamiaru porzucać idei komunizmu.
Banery z napisami „Władza Rad”, „proletariusze wszystkich krajów łączcie się”, rozdawanie „Trybuny” Ludu, czy wszędzie widoczne portrety zbrodniarzy. Wydawać by się mogło, że to obraz Polski przed ’89. Nic bardziej mylnego! SLD po raz kolejny wychodzi na ulice, propagując zakazane symbole tj. sierp i młot.
W tłumie znaleźć można także osoby z koszulkami kubańskiego rewolucjonisty i zbrodniarza Che Guevary. Uczestnicy nie wstydzą się swoich komunistycznych przekonań, a wręcz z aprobatą przyjmują „zbawcę” ludu.
Należy sobie postawić pytanie: czy jako naród silnie poszkodowany i doświadczony przez ustrój komunistyczny, zezwalamy na tego typu występki? Czy chcemy, aby taka lewica decydowała naszych losach? Z pewnością po raz kolejny ujdzie im to na sucho, a mainstreamowe media zostawią to bez komentarza.

Takie zachowania wymagają społecznego sprzeciwu. Jeśli będziemy przymykać oko na propagowanie sierpa i młota, cofniemy się do epoki PRL-u.
Laszlo
źródło: www.wpolityce.pl