Ruch Narodowy

Rozbierana sesja zdjęciowa Izraelskich żołnierek


Niedawno wybuchła medialna afera której przyczyną było opublikowanie na Facebook’u kilku zdjęć skąpo ubranych izraelskich żołnierek. Przedstawiciel izraelskiej armii poinformował, że ukarano grupę mundurowych, które zrobiły sobie rozbieraną sesję zdjęciową z wojskowym wyposażeniem.
Zdjęcia przedstawiają zarówno żołnierki w samych majtkach trzymające karabiny, jak i panie w mundurach, które są tak rozpięte by pokazywać części bielizny. Pomimo, że twarze kobiet były zamazane nie było żadnego problemu z ich identyfikacją. Władze wojskowe określiły ich zachowanie jako „niewłaściwe”.
Był to jeden z wielu wybryków młodych żołnierzy, którzy w Izraelu są obowiązkowo wcielani do służby wojskowej. Jak poinformowano, młode dziewczyny, które opublikowały swoje fotografie były rekrutkami w jednej z baz w południowym Izraelu.
Całkiem niedawno skandalem zakończył się wyczyn jednego z żołnierzy izraelskich, który opublikował na jednym z portali społecznościowych anty-palestyńskie hasła i umieścił tam swoje zdjęcie bez ubrania, tylko z karabinem. Nie pomógł nawet zakaz korzystania z danych stron internetowych i portali przez żołnierzy w jednostkach wojskowych.
LL
Za:dailymail